Danas sam doživjela nešto što me iskreno oduševilo. Nakon što zbog velike gužve, vrućine i drugog pregleda nisam uspjela dočekati svoj termin, oko 15 sati dobila sam poziv da ipak dođem jer će mi pregled biti obavljen na odjelu.
Na moje iznenađenje, osobno me nazvala dr. Mira Prkut Kovačić te me primila iako joj je bio kraj radnog vremena. Pregled je obavila stručno, strpljivo i iznimno ljubazno te mi posvetila puno vremena i pažnje.
Veliko hvala dr. Miri Prkut Kovačić i KBC-u Split na ovakvom primjeru profesionalnosti, humanosti i brige za pacijenta. Ovakve osobe zaslužuju svaku pohvalu. ❤️
S poštovanjem
J. I., 26.6.2026.